Våra medarbetare

VIKTIGT!

Alla inköp av släpvagnar, tillbehör och delar görs direkt från våra återförsäljare. Alla önskemål om användarhandböcker, tekniska föremål, underhåll etc. är också begärda direkt från vårt återförsäljarnätverk. Återförsäljare har daglig kontakt med dig som slutanvändare.


Ettermarkedsansvarlig
Stian Sveen
Mail: stian.sveen@gaupen.no

Formann / Produksjon
Espen Lillekjendlie
Mail: espen.lillekjendlie@gaupen.no

Logistikk / faktura ansvarlig
Aase Witsø
Mail: aase.witso@gaupen.no

Forhandleransvarlig
Erik Solberg
Mail: erik@gaupen.no

Teknisk tegner/utvikler
Frank Torgersen
Mail: Frank.Torgersen@gaupen.no

Daglig leder
Terje Frydenlund
Mail: terje.frydenlund@gaupen.no

Økonomiansvarlig
Lars Opsal jr
Mail: lars@gaupen.no


Öppettider fabrik:
måndag–torsdag:06.50 - 15.30
fredag: 06.50 - 13.00

VIKTIGT!
Alla förfrågningar om användarmanualer , tekniska saker,
underhåll etc. ombeds göras direkt till vårt återförsäljarnät.
Återförsäljare har daglig kontakt med dig som en slutanvändare .