Våra medarbetare

Daglig leder
Terje Frydenlund
Mail: terje.frydenlund@gaupen.no

Økonomiansvarlig
Lars Opsal jr
Mail: lars@gaupen.no

Formann
Espen Lillekjendlie
Mail: espen.lillekjendlie@gaupen.no 

Ettermarkedsansvarlig
Stian Sveen
Mail: stian.sveen@gaupen.no

Logistikk / faktura ansvarlig
Aase Witsø
Mail: aase.witso@gaupen.no

Teknisk tegner / utvikler
Carl Jørgen Fossum
Mail: carl@gaupen.no

Innkjøper
Bent Lyngby
Mail: bent@gaupen.no

Forhandleransvarlig
Erik Solberg
Mail: erik@gaupen.no

måndag–torsdag:06.50 - 15.30
fredag:              06.50 - 13.00

VIKTIGT!

Alla förfrågningar om användarmanualer , tekniska saker,
underhåll etc. ombeds göras direkt till vårt återförsäljarnät.
Återförsäljare har daglig kontakt med dig som en slutanvändare .