Våre ansatte

VIKTIG!

Alt kjøp av hengere, ekstrautstyr og deler gjøres direkte hos våre forhandlere. Alle forespørsler vedrørende brukerveiledninger, tekniske ting, vedlikehold etc. bes også gjøres direkte til vårt forhandlernett. Forhandler har daglig kontakt med deg som sluttbruker.

For nærmeste forhandler ring: 815 31900 eller klikk her.

Daglig leder
Terje Frydenlund
Mail: terje.frydenlund@gaupen.no

Økonomiansvarlig
Lars Opsal jr
Mail: lars@gaupen.no

Formann
Espen Lillekjendlie
Mail: espen.lillekjendlie@gaupen.no

Ettermarkedsansvarlig
Stian Sveen
Mail: stian.sveen@gaupen.no

Logistikk / faktura ansvarlig
Aase Witsø
Mail: aase.witso@gaupen.no

Innkjøper
Bent Lyngby
Mail: bent@gaupen.no

Forhandleransvarlig
Erik Solberg
Mail: erik@gaupen.no

mandag–torsdag: 06.50 - 15.30
fredag: 06.50 - 13.00